Každý náš klient má u nás svoje čestné miesto. Pristupujeme ku každému osobitne a snažíme sa do čo najväčšej miery naplniť jeho požiadavky.

Spoločne zveľaďujeme vaše bývanie

Aby bola naša spolupráca efektívna, je potrebné celkové zmapovanie objektu a všetkých požiadaviek používateľa. Odbornou identifikáciou aktuálneho stavu nehnuteľnosti, technických zariadení v nej získame dôležité podklady pre naozaj efektívnu spoluprácu a vypracovanie vstupnej technickej prehliadky.

Kompletná starostlivosť o vašu nehnuteľnosť

Pri návrhu a výpočte cenovej ponuky sa riadime vašimi požiadavkami. V cenovej ponuke sú zahrnuté a vyšpecifikované všetky požadované služby. Takto presne viete na čo máte nárok aj kedy požadovaný úkon vykonáme.

Stačí jeden telefonát a my sa už postaráme o zvyšok

Zákazník je pre nás vždy na prvom mieste a toto nie je len prázdna fráza. Naším cieľom je neustále skvalitňovať úroveň našich služieb a zlepšovať tak váš pocit z dokonalého bývania. Neváhajte a dajte nám vedieť o svojich požiadavkách.

Čo získate spoluprácou s našou spoločnosťou?

V prvom rade spoľahlivého partnera, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Na všetky služby poskytujeme záruku a sme pripravení ochotne vybaviť prípadnú reklamáciu obratom.

Spokojnosť našich klientov je pre nás prioritou

Ste dlhodobo spokojní s našou prácou a naším prístupom? Dajte o nás vedieť vašim známym a podieľajte sa tak aj vy na zlepšení ich bývania.